Подарунок
-10%

Чорні овальні сонцезахисні поляризовані окуляри
680 ₴
612 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19040 c1
+380 (67) 318-31-90
- +380 (63) 577-67-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 40 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чорні овальні сонцезахисні поляризовані окуляри»
Чорні стильні сонцезахисні поляризовані окуляри овальні в пластиковій оправі. Розмір середній, модель унісекс
За допомогою поляризації лінз блокуються горизонтальні промені (відблиски), відбиті від інших поверхонь: мокрого асфальту, снігу, металу, скла, водної поверхні, фар, торпед тощо. Переваги:покращують контрастність і чіткість зображення; зберігають передачу кольору, роблячи кольори більш насиченими; зменшити навантаження на очі та втому очей; Забезпечують повний захист від ультрафіолету






Всі окуляри можна подивитися тут
Усі футляри тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leke |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Овальна |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| флекс | немає |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 48 мм |
| Висота лінзи | 36 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 141 мм |
| Міст | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 612 ₴







