Подарунок

Сонцезахисні поляризовані окуляри клабмайстер Porsche Design коричневий матовий, Коричневий
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6738 c2
+380 (67) 318-31-90
- +380 (63) 577-67-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 40 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сонцезахисні поляризовані окуляри клабмайстер Porsche Design коричневий матовий, Коричневий»
Стильні чоловічі поляризовані окуляриклабмайстер Porsche Design у комбінованій оправі. Розмір середній
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Усі чоловічі поляризовані окуляри можна подивитися тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал оправи | Полікарбонат / Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| флекс | немає |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Висота лінзи | 44 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 143 мм |
| Міст | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | коричневий матовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴







