
Комп'ютерні окуляри хамелеон без оправи в стилі хром хартс
1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9215 с1
- +380 (63) 577-67-00
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Комп'ютерні окуляри хамелеон без оправи в стилі хром хартс»
Новинка! Стильні безоправні комп'ютерні окуляри хамелеон без оправи прямокутні з лінзою блюблокер повністю відсікають шкідливий синій спектр випромінювання екранів Ваших гаджетів. Фотохром реігує на ультрафіолет, тобто лінзи темнішають тільки на відкритому сонці, ступінь затемнення напряму залежить від інтенсивності ультрафіолетового випромінювання. Розмір середній, модель унісекс
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Сучасна людина постійно користується комп'ютером з роботою за комп'ютером так чи інакше пов'язано величезна кількість робочих посад, як і варіантів проведення вільного часу: від читання до ігор. Не дивно, що багато хто користувачі проводять за екраном більше 4 годин на добу. Це негативно впливає на органи зору: вони знаходяться у постійному напрузі, так що до кінця дня користувачі часто відчувають дискомфорт. Близько 75% користувачів ПК скаржаться на наступні симптоми: сухість, почервоніння, різь і свербіж в очах, відчуття дрібного стороннього предмета в оці, втома (як загальна, так і органів зору). Щоб знизити ці прояви,офтальмологи рекомендують носити захисні окуляри зі спеціальним покриттям проти випромінювання екранів гаджетів.Їх лінзи мають спеціальне покриття, завдяки чому вони надають комплексну дію:захищають від впливу ультрафіолетового випромінювання видимого світла синього, фіолетового спектру,зменшують кількість відблисків з екрану.Захисні окуляри зі спеціальним покриттям не можуть захистити органи зору на 100%, але значно знижують навантаження на них. Офтальмологи рекомендують носити захисні окуляри всім, хто проводить час за комп'ютером працює, читає, вчиться, відпочиває та ін При цьому неважливо, як довго людина знаходиться перед монітором. Вік користувача теж не має значення, в комп'ютерних окулярах можуть ходити навіть школярі( особливо в сучасних умовах дистанційного навчання).
Спеціальні лінзи — це не панацея. Не можна працювати в темному приміщенні, без перерв, за монітором, який встановлений занадто високо, і сподіватися, що лінз зі спеціальним покриттям буде достатньо, щоб очі перестали боліти до кінця дня. Дотримуватися правил роботи за комп'ютером важливо в будь-якому випадку.
Захистіть Ваші очі!
Всі комп'ютерні окуляри Ви можете подивитися тут
Всі футляри тут
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Метал |
| Тип лінз за матеріалом | Органічні |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Золотистий |
| Колір лінз | Фотохромні лінзи |
| Кріплення | Гвинтове |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Висота лінзи | 37 мм |
| Міст | 20 мм |
| Довжина завушника | 150 мм |
| Діоптрія | 0 |
| Стан | Нове |
| Чохол для зберігання й транспортування | True |
| флекс | немає |
- Ціна: 1 200 ₴








