
Окуляри фотохромні (хамелеон) поляризовані для нічного водіння з жовтою лінзою
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: JB-1042D-J-DRV-X2
- +380 (63) 577-67-00
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри фотохромні (хамелеон) поляризовані для нічного водіння з жовтою лінзою»
Окуляри фотохромні (хамелеон) поляризовані для нічного водіння з жовтою лінзою
Кожен водій знає, скільки небезпек таїть в собі сама нічна дорога. А коли до цього домішується такий фактор, як сліпота від світла фар зустрічних автомобілів, то до ДТП недалеко. Галогенні та ксенонові фари випромінюють світло з потужною синьою складовою. Поляризаційні лінзи жовтого і оранжевого кольору, які використовуються у виробництві рятувальних окулярів для водіїв, призначені для поглинання цього випромінювання. Завдяки «антифарам» підвищується контрастність і чіткість об'єктів, а синя складова світла відсікається.
Особливістю фотохромних лінз є здатність змінювати рівень затемнення в залежності від світла, фотохром реагує на ультрафіолетове випромінювання, тобто темніє на відкритому сонці.






Усі окуляри для водіїв можна подивитися тут
Всі окуляри можна подивитися тут
Усі футляри тут
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | James Browne |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Жовтий |
| Колір | Жовтий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Так |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 63 мм |
| Висота лінзи | 46 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 18 мм |
- Ціна: 950 ₴









