Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BIALUCCI |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Рожевий |
| Колір | Фіолетовий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 62 мм |
| Довжина завушника | 143 мм |
| Міст | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴
















