НовинкаПодарунок

Стильні сонцезахисні фотохромні(хамелеон) окуляри маска
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10960с3
+380 (67) 318-31-90
- +380 (63) 577-67-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 40 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стильні сонцезахисні фотохромні(хамелеон) окуляри маска»
Сонцезахисні фігурні окуляри маска унісекс, великий розмір
Особливість фотохромних лінз полягає в здатності зміни рівня затемнення залежно від освітленості, фотохром реагує на ультрафіолет, тобто темніють на відкритому сонці,
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
всі окуляри можна подивитися тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Блакитний |
| Колір | Сірий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Так |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| флекс | немає |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 55 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 143 мм |
| Міст | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | маска |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴








